Mieszkanie w rozliczeniu

Program „MIESZKANIE W ROZLICZENIU” to projekt, w którym pomagamy naszym klientom zamienić stare mieszkania na nowe, co przedkłada się na poprawę komfortu ich życia.


Jeśli marzysz o poprawie swoich warunków mieszkaniowych, posiadasz mieszkanie stare, wymagające nakładów, z wysokimi kosztami eksploatacji a chciałbyś posiadać nowe mieszkanie, w świetnej lokalizacji, z windą, halą garażową pod budynkiem, z niskimi kosztami eksploatacji, czyli realizowane według najnowszych standardów – jest to oferta skierowana właśnie do Ciebie.


Dzięki współpracy dewelopera z ekspertami rynku nieruchomości i profesjonalistami w zakresie bankowości proponujemy pomoc w skoordynowaniu całego procesu zakupu nowego mieszkania i sfinansowania go ze środków ze sprzedaży starego. Proces ten sprawdził się już podczas wcześniej obsługiwanych przez Freedom nieruchomości inwestycji. 


W pierwszej kolejności otrzymujesz bezpłatną opinię o wartości Twojego mieszkania wykonaną przez doświadczonego pośrednika w obrocie nieruchomościami. Po zaakceptowaniu wartości lokalu przez Ciebie, my zajmiemy się połączeniem obydwu transakcji!


Jakie korzyści może przynieść zakup mieszkania na rynku pierwotnym?

• Nowe mieszkania budowane są w nowej technologii, przy użyciu nowoczesnych materiałów, a co za tym idzie, generują dużą oszczędność wynikającą z niskich kosztów eksploatacyjnych.

• Kupno lokalu z nowych zasobów to również świetna inwestycja, którą bez problemu można wynająć, bądź sprzedać w przyszłości.

• Mieszkania na rynku pierwotnym to komfort, prestiż i nowoczesny design, dopracowany przez doświadczonych architektów, z którymi współpracujemy.

• Nowoczesny system ogrzewania centralnego w nowym mieszkaniu pozwala oszczędzać na kosztach ogrzewania płacąc za zużycie ciepła a nie przez cały rok jak w niektórych zasobach.


Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a przede wszystkim osoby, które nie przypuszczały, że możliwość mieszkania w nowym budownictwie jest na wyciągnięcie ręki.


Szczegóły programu i informacje u doradcy Freedom Nieruchomości - Julian Dzierżanowski tel. 665 555 100, e-mail: j.dzierzanowski@freedom-nieruchomosci.pl

Mieszkania na Elbląskiej starówce

Kontakt

Freedom

Biuro sprzedaży

Freedom Nieruchomości Elbląg
Al. Grunwaldzka 31, Elbląg tel. 55 233 25 39

Godziny otwarcia: Pon-Pt: 10.00 - 17.00
e-mail: elblag@freedom-nieruchomosci.pl

Kontakt w sprawie mieszkań:

Grzegorz Kraiński
533 394 100
g.krainski@freedom-nieruchomosci.pl